Hem / Om RF-SISU Västra Götaland / Kontakta oss / Personal / Våra idrottskonsulenter

Våra idrottskonsulenter

Våra idrottskonsulenter är placerade lokalt ute i distriktet, för att ha närheten till föreningar och förbund. Distriktet är uppdelat i fyra olika verksamhetsområden: Fyrbodal, Göteborg, Sjuhärad och Skaraborg. 

Nedan kan du se i vilket område och kommun konsulenten arbetar i.

Idrottskonsulenter Fyrbodal

Thomas Franzén
Uddevalla
 
0709-26 59 11
Susanne Eriksson
Munkedal, Färgelanda
 
0709-26 58 06
Thomas Hagelberg
Orust, Stenungsund, Tjörn, Stora Höga 
 
0709-26 59 94  
Martina Söderbom
Trollhättan, Vänersborg
 
0709-26 59 10
Malin Augustsson
Lysekil, Sotenäs, Strömstad, Tanum
   
0709-26 57 72
Sara Tegnér
Bengtsfors, DalsEd, Mellerud, Åmål
 
0709-26 58 40 
Lars Halma
Trollhättan, Vänersborg 
 
0709-45 08 21 
Lars Ericsson
Trollhättan, Vänersborg
 
0708-99 79 79 
     

Idrottskonsulenter Göteborg

   
Richard Udin
Göteborg Centrum
 
0709-26 58 23
Emma Svensson
Göteborg Västra
 
0709-26 58 24 
Robin Svensson
Göteborg Västra 
 
0709-26 58 38 
Linda Vesterberg
Göteborg Nordöstra
 
0702-50 14 18 
Malin Kron Torgersson
Göteborg Hisingen
 
0709-26 58 83
Daniel Fyrqvist
Göteborg Hisingen
 
0709-26 58 13
Sara Nilsson
Mölndal
 
0709-26 58 34  
Marcus Enoksson
Mölndal 
 
0767-66 36 00 
Linnea Tydén Busck
Härryda, Partille 
 
0709-26 58 81 
Andreas Siggelin
Lerum, Partille
 
0709-26 58 48
Helene Persson
Ale, Lilla Edet
 
0709-26 58 42
Lennart Hallgren
Kungälv, Öckerö, Hönö
 
0709-26 58 20
Ulrika Ahlberg Messina
Alingsås
 
0709-26 58 08 
Fredrik Ahlstrand
Föräldraledig
   
Sofia Blomgren
Föräldraledig
   
Jennie Karlson
Föräldraledig
   
Lisa Brynggård
Tjänstledig
   

Idrottskonsulenter Sjuhärad

   
Martina Ehnar
Borås
 
0709-45 19 65 
Kristine Josephsson
Borås 
 
0709-26 57 71 
Linnea Larsson
Herrljunga
 
0705-16 78 94  
Dan Skogman
Mark
 
0709-82 09 68
Malin Sörbom
Mark, Vårgårda
 
0733-96 14 01
Elmin Kurbegovic
Svenljunga
 
0705-43 64 27
Oskar Jogefors
Ulricehamn
 
0702-36 25 35
Henric Sjödin
Borås
 
0709-26 58 84

Idrottskonsulenter Skaraborg

   
Anders Johansson
Falköping, Hjo, Tidaholm
 
0709-17 06 27
Lena Fredén
Falköping
 
0703-41 39 54 
Margareta Persson
Skövde
 
0702-55 20 48
Dennis Aronsson
Skövde
 
0709-45 08 23 
Åsa Bogren
Skövde, Skara, Vara
 
0730-91 97 25
Andreas Fäger
Gullspång, Karlsborg, Mariestad, Töreboda
 
0709-45 08 22
Anna Olofsson
Essunga, Grästorp, Lidköping, Vara
 
0722-00 38 99  
Tryggve Olsson
Tibro, Karlsborg
 
0706-47 36 66
Martin Andreasson
Götene, Lidköping
 
0702-05 48 13
Kerstin Gustafsson
Götene, Lidköping 
 
0768-99 70 98  
Ingemar Gustavsson
Sjukskriven