Hem / Om oss / Kontakta oss / Personal / Våra idrottskonsulenter

Våra idrottskonsulenter

Våra idrottskonsulenter är placerade lokalt ute i distriktet, för att ha närheten till föreningar och förbund. Distriktet är uppdelat i fyra olika verksamhetsområden: Fyrbodal, Göteborg, Sjuhärad och Skaraborg. 

Nedan kan du se i vilket område och kommun konsulenten arbetar i.

Idrottskonsulenter Fyrbodal

Thomas Franzén
Uddevalla
 
0709-26 59 11
Susanne Eriksson
Munkedal, Färgelanda
 
0709-26 58 06
Thomas Hagelberg
Orust, Stora Höga 
 
0709-26 59 94  
Malin Augustsson
Lysekil, Sotenäs, Strömstad, Tanum
   
0709-26 57 72
Sara Tegnér
Bengtsfors, DalsEd, Mellerud, Åmål
 
0709-26 58 40 
Karim Abdelnabi
Trollhättan, Vänersborg
 
0767-74 88 20
Lars Halma
Trollhättan, Vänersborg 
 
0709-45 08 21 
Victor Buchim
Idrottssvaga stadsdelar Trestad
 
0703-42 86 55
Martina Söderbom
Tjänstledig
 

     

Idrottskonsulenter Göteborg

   
Emma Tillman
Göteborg Centrum
 
0767-66 36 00
Emma Svensson
Göteborg Västra och Barn- och ungdomsfrågor
 
0709-26 58 24 
Robin Svensson
Göteborg Västra
 
0709-26 58 38 
Sara Nilsson
Göteborg Västra och Unga ledare Göteborg
 
0709-26 57 70 
Jennie Karlson
Göteborg Nordöstra
 
0702-50 14 18 
Malin Kron Torgersson
Göteborg Hisingen
 
0709-26 58 83
Anders Martinsson
Göteborg Hisingen
 
0701-45 70 05
Albin Bengtsson
Fotboll i Göteborg
 
0709-26 58 39
Sofia Blomgren
Mölndal
 
0709-26 58 34  
Linda Stenman
Härryda, Partille
 
0709-26 58 81
Rebecka Johansson
Kungälv, Öckerö
 
0709-26 58 22
Helene Persson
Ale, Lilla Edet
 
0709-26 58 42
Lennart Hallgren
Lerum, Partille
 
0709-26 58 20
Vakant
Alingsås
 
 
Linda Vesterberg
Stenungsund, Tjörn
 
0709-26 58 12 
     
Lisa Brynggård
Tjänstledig
   
Linnéa Tydén Busck
Föräldraledig
   
     

Idrottskonsulenter Sjuhärad

   
Martina Ehnar
Borås
 
0709-45 19 65
Kristine Josephsson
Borås 
 
0709-26 57 71 
Dan Skogman
Mark, Bollebygd
 
0709-82 09 68
Oskar Jogefors
Vårgårda, Herrljunga, Borås
 
0702-36 25 35
Henric Sjödin
Ulricehamn, Tranemo, Svenljunga
 
0709-26 58 84
Jakob Lundberg
Borås, Mark, Bollebygd
 
0733-96 14 01
Emil Jylhänlahti
Borås
  0705-43 64 27
Daniel Sijan

  0709-26 57 39
     

Idrottskonsulenter Skaraborg

   
Anders Johansson
Falköping, Hjo, Tidaholm
 
0709-17 06 27
Lena Fredén
Falköping
 
0703-41 39 54 
Margareta Persson
Skövde
 
0702-55 20 48
Dennis Aronsson
Skövde
 
0709-45 08 23 
Åsa Bogren
Götene, Skara, Vara
 
0730-91 97 25
Mikael Persson Riis
Skövde, Tibro 
 
0727-34 79 77
Andreas Fäger
Gullspång, Karlsborg, Mariestad, Töreboda
 
0709-45 08 22
Anna Olofsson
Essunga, Grästorp, Lidköping, Vara
 
0722-00 38 99  
Tryggve Olsson
Karlsborg
 
0706-47 36 66
Martin Andreasson
Lidköping
 
0702-05 48 13
Ingemar Gustavsson

 
0708-96 38 06